بافندگی خاطره کاشان
با بافندگی خاطره کاشان اولین ها را تجربه کنید
بافندگی خاطره کاشان در سال ۸۴ وارد عرصه رقابت شد و با جدیدترین تجهیزات و ماشین های روز دنیا ، و با تولید فرشهای ۷۰۰ شانه ۸ رنگ با تراکم ۱۵۰۰ وارد بازار شد که طبق گواهی اخذ شده از شرکت واندویل بلژیک اولین تولید کننده فرشهای ۷۰۰ شانه در کشور عزیزمون ایران میباشد . با توجه به تقاضای بازار و هدف عرضه با کیفیت ترین محصولات ، فرش های بافندگی خاطره کاشان در سال ۱۳۸۷ اقدام به تجهیز این واحد با جدیدترین تکنولوژی بافت فرش ماشینی در مدل های ۸ و ۱۰ رنگ با تراکم ۲۵۵۰ با عرض ۴ متر جهت بافت فرش های بزرگ، تأمین نیازهای بخش داخل و بخش صادرات و همچنین جهت بافت فرش های فانتزی و گبه نمود که در این بخش بافندگی خاطره کاشان یکی از سرآمدان تولید انواع فرش ماشینی نام گرفت.
از ابتدای دهه نود و با ورود ماشین آلات روز دنیا با تراکم و شانه های بالا و شباهت بینظیر بافت آنها با فرشهای دستبافت ، بافندگی خاطره کاشان ابتدا اقدام به خرید ماشین آلات ۱۰۰۰ شانه ۱۰ رنگ کرده و در سالهای بعدی وبا بالارفتن تقاضا برای این مدل از فرشها اقدام به تجهیز واحد خود با ماشین آلات ۱۲۰۰ با تراکم ۳۶۰۰ وهمچنین ماشین ۷۰۰ شانه ۱۲ رنگ که در نوع خود در ایران بینظیر میباشد ، از دو کمپانی سازنده این ماشین آلات یعنی وندویل بلژیک و شونهر آلمان نمود.
بخش تولید بافندگی خاطره کاشان در حال حاضر با داشتن ۲۰ مدل ازدستگاه های ذکرشده و ظرفیت تولید روزانه ۶۰۰۰ متر مربع انواع فرش آکریلیک با شانه های ۴۰۰ و ۵۰۰ و۷۰۰ و ۱۰۰۰و ۱۲۰۰ باتعداد رنگ ۸ ، ۱۰ و ۱۲ در تراکم های ۳۶۰۰ ۳۰۰۰ ۲۵۵۰ ۱۲۰۰ ۱۰۰۰ با طرحها و نقوش سنتی و مدرن از بزرگان این صنعت به شمار میرود.
شایان ذکر است که کل بافندگی خاطره کاشان تحت کنترل مهندسی صنعتی میباشد تا تولیدات بافندگی خاطره کاشان به بهترین کیفیت ممکن عرضه گردد. که در این بخش مفتخر به دریافت نشان ملی استاندارد و همچنین گواهینامه های کیفیت ومدیریت و بهداشت از انگلستان گردیده است.
درحال حاضر تولید فرش های بافندگی خاطره کاشان با بکارگیری ۵۰۰ نفر کارگر بطور مستقیم و غیر مستقیم و همچنین ۱۰ نفر از کارشناسان زبده ومتخصص نساجی همراه شده است.
با توجه به پیشرفت تکنولوژی بافت فرش ماشینی و شباهت بسیار زیاد آن با فرش دستبافت به لحاظ گره فرش و همچنین تراکم بافت ملزوم بود که نقشه ها و رنگبندی استفاده شده در بافت فرش نیز از اصالت خاصی برخوردار باشد. از این رو بافندگی خاطره کاشان در سال ۸۸ با بهره گیری از اساتید بنام این بخش شروع به فعالیت نمود که ما حصل آن نقوش و طرح هایی بود که باعث اعتلای نام این شرکت در ایران گردید.
بافندگی خاطره کاشان در راستای اهداف بلند مدت خود و خروج ازصادرات تک قطبی کشور اقدام به برنامه ریزی جهت حضور در بازارهای جهانی نموده که با استفاده از کارشناسان این حوزه در بخش صادرات و حضور مستمر در نمایشگاه های خارج از جمله دموتکس چین و ترکیه و آلمان سعی در بالا بردن توان صادراتی خود نمود.
و سخن آخر اینکه بافندگی خاطره کاشان برای پیشبرد اهداف خود دست ازتلاش مستمر برنداشته و با وجود رقابت تنگاتنگ در منطقه کاشان یکی از نامدارترین برندها به شمار می رود و به اذعان مشتریان از بهترین و بی نظیرترین فرشهای ایران شمرده می شوند.
فروشگاه زیراگ با ارائه انواع فرش های بافندگی خاطره کاشان لذت تجربه اولین ها را به شما هدیه می دهد.
جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط مستقیم با مدیرعامل فروشگاه با ما تماس بگیرید:
ایمیل
info@zirug.com
تلفن
۳۳۵۵۷۳۶۰-۳۳۵۵۹۳۸۵

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *