منو
برای بهترین شدن به قیطران نیاز دارید
فرش قیطران با بیش از ربع قرن سابقه در تولید انواع فرش ماشینی فعالیت خود را با چشم انداز مجموعه یکپارچه نخ تا فرش در زمینی به مساحت ۵۵۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی سلیمان صباحی بیدگلی آغاز نمود و در سال ۱۳۹۲ با توسعه و گسرش خط تولید بافت فرش ماشینی به عنوان اولین تولید کننده فرش ۱۰۰۰ شانه در جهان شناخته شد و همچنین در سال ۱۳۹۴ با تولید فرش ۱۲۰۰ شانه با تراکم ۳۶۰۰ فعالیت خود را توسعه بخشید و اقدام به اشتغال زایی بیش از ۳۰۰ نفر نمود. فرش قیطران همواره سعی در بهبود کیفیت محصولات خود داشته و در سال ۱۳۹۵ موفق به دریافت استاندارد جهانی سلامت محصول گردید و تنها دارنده این استاندارد در صنعت فرش در ایران گردید.
فرش قیطران از بدو تاسیس با در اختیار داشتن بزرگترین واحد طراحی فرش و دقت در انتخاب پالت های رنگی جذاب و متناسب با ذوق و سلیقه امروزی و استفاده از مواد اولیه مرغوب ، سعی نموده تا محصولی مطابق با بالا ترین استاندارد های ملی و بین المللی و درخور شأن خانواده ایرانی در سطح کشور و بین الملل عرضه نماید تا فرش قیطران زینت بخش منزل جهانیان باشد و پاسخگوی اعتماد شما مشتریان عزیز باشد.
شرکت فرش قیطـران در سال ۱۳۹۶ اقدام به خرید اولین دستگاه بافندگی ۱۵۰۰ شانه نمود و با آغاز تولید این محصول قیطران به عنوان اولین تولید کننده فرش ۱۵۰۰ شانه در جهان معرفی گردید. همچنین در سال ۱۳۹۵ در راستای نیل به اهداف بلند مدت خود، فرش قیطران اقدام به احداث واحد ریسندگی و خرید پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات ریسندگی روز دنیا نمود که تا پایان سال ۱۳۹۶ مورد بهره برداری قرار گرفت.
فرش قیطران با سابقه طولانی در امر صادرات و توسعه تجارت بین المللی توانسته محصولات خود را به بیش از ۶۰ کشور جهان صادر نماید و به همین ترتیب قیطران در سال ۱۳۹۶ مفتخر به دریافت عنوان صادرکننده نمونه ملی گردید تا مهر تأییدی بر بهترین بودن فرش قیطران باشد.
فروشگاه زیراگ با ارائه انواع فرش های قیطران در کنار شما خواهد بود تا بهترین ها را انتخاب کنید.
جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط مستقیم با مدیرعامل فروشگاه با ما تماس بگیرید:
ایمیل
info@zirug.com
تلفن
۳۳۵۵۷۳۶۰- ۳۳۵۵۹۳۸۵
X