ماهریس تهران
با آگاهی فرش ماهریس بخرید
در این مقاله قصد داریم در مورد مشخصات فنی فرش ماشینی توضیحات کاملی را به شما ارائه دهیم.با دانستن این مطالب، در هنگام خرید اینترنتی و غیر اینترنی یک کارشناس واقعی باشید و با آگاهی کامل فرش های ماهریس ما را انتخاب کنید.
 فرش ماهریس با توجه به قدمت حدود پنج دهه یکی از برند های مطرح و برتر فرش ماشینی در ایران می باشد.این خوشنامی بی دلیل نیست.فرش های ماهریس ۱۰۰درصد اکریلیک بوده و از بهترین نوع الیاف در جهان (بایر آلمان) می باشد.با ما باشید تا از تفاوت فرش های صد درصد اکریلیک خالص با فرش های مخلوط یا بی سی اف آشنا شوید.
۱) فرش اکریلیک دارای عمر طولانی تر و با دوام تر است.
۲) فرش اکریلیک در مقایسه با فرش های مخلوط به مقدار بسیار ناچیز دارای آبرفتگی است.
۳) فرش های اکریلیک در مقابل حرارت ، شستشو و سایش به مراتب مقاوم تر از فرش های بی سی اف است.
۴) فرش های اکریلیک برعکس فرش های بی سی اف به مرور زمان کمتر تغییر شکل می دهد.
تراکم عرضی و طولی فرش
به تعداد ریشه (گره رنگ) در یک متر عرضی تراکم عرضی یا شانه و به تعداد ریشه (گره رنگ) در یک متر طولی را تراکم طولی می گویند.
سالیان دراز اس که فرش های ۷۰۰ ، ۱۰۰۰ ، ۱۲۰۰ شانه ماهریس با تراکم ۲۵۵۰ ، ۳۰۰۰ ، ۳۶۰۰ در انواع رنگبندی های خاص و اصیل آماده ی زیباتر کردن می باشد.
شناسنامه ی فرش
فرش های ماشینی که از کارخانه صادر می شوند باید دارای برچسبی حاوی اطلاعات زیر در مورد فرش باشد:
۱) ابعاد: فرش ماشینی با هر شکل و اندازه باید دارای آحادی باشد.
۲) ساخت: باید در برچسب ذکر شود که که کالا از نوع کفپوش ماشینی است و نوع ماشینی که کفپوش به وسیله آن ساخته شده باید ذکر شود.
۳) تعیین الیاف موجود: الیاف موجود در نرخ پرز یا زمینه باید به درصد ذکر شوند. در صورتی کهالیاف مورد مصرف از نوع الیاف مصنوعی باشد، باید نام ریشه‌ای و نام تجاری آنها اشاره گردد. اگر بیش از یک نوع لیف در نخ پرز موجود باشد باید نام و درصد مصرفی هرکدام ذکر شود.
اگر به دنبال خریدی مطمئن هستید فرش ماهریس را با شناسنامه ی استاندارد از ما بخرید.
ماهریس با تولید سبک های مختلف فرش (سنتی ، کلاسیک ، مدرن ، فانتزی و …) با بهترین طرح ها و کیفیت مطلوب خدمات ارزنده ای به شهروندان عزیز ایران زمین ارائه کرده است.
همچنین تولید فرش های هشت رنگ ۷۰۰ شانه با تراکم ۲۵۵۰ ویژه منطقه کرمان و توابع آن خدمتی نو از مجموعه فرش های ماهریس می باشد.
فروشگاه زیراگ با ارائه فرش های ماهریس زیبایی را به شما هدیه می دهد.
جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط مستقیم با مدیرعامل فروشگاه با ما تماس بگیرید:
ایمیل
info@zirug.com
تلفن
۳۳۵۵۷۳۶۰-۳۳۵۵۹۳۸۵

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *