ماهور کاشان
انتخاب ماهور فکر نمیخواهد
تولید فرش ماهور با هدف نوآوری صادرات و ایجاد اشتغال از سال ۱۳۷۶ شروع شد. فرش ماهور با استفاده از جدیدترین ماشین های اروپایی و تجهیزات کنترل کیفیت از قبیل آزمایشگاه تخصصی مواد اولیه و محصول بافته شده تولید شده و از بدو شروع تولید با تکیه بر دانش متخصصین علوم نساجی تجربه چندین ساله در این صنعت کهن سعی در ارتقای کیفیت محصولات داشته است.
۷۵درصد از تولید، سرمایه گذاری، اشتغال فرش ماشینی کشور در منطقه جغرافیایی کوچک در شهرستان های کاشان، آران و بیدگل است.با وجود این میزان از صنعت فرش و به تبع وجود رقابت سنگین در این منطقه فرش ماهور که از کاشان متولد شد به عنوان یکی از برندهای برتر در کشور شناخته شده است.
لازم به ذکر است که با  قرار گرفتن این میزان از یک صنعت در یک منطقه نوعی تهدید هم محسوب می شود به دلیل اینکه میزان ریسک و خطر پذیری بالا می رود و اگر مشکلی در این صنعت پیش بیاید با چالش مواجه می شویم.
فرش ماهور با فرش هایی با استفاده از مواد اولیه بسیار عالی ، دقت در استفاده از رنگهای مناسب و متناسب و همچنین با تکیه بر ترکیب های حاصل از هنر اصیل ایرانی و دانش روز دنیا توانسته است وارد یازار پر رقابت فرش شود.
فرش ماهور مفتخر به اخذ نشان های ایزو در زمینه های مختلف از جمله کیقیت و مدیریرت زیست محیطی شده است.
فرش ماهور در نمایشگاه دموتکس ۲۰۱۷ برای اولین بار از بزرگترین فرش ماشینی پشم/نایلون ۱۰۰۰ شانه در ابعاد ۹*۶ متر رونمایی کرد.
فروشگاه زیراگ با ارائه انواع فرش های ماهور انتخاب را برای شما آسان کرده است.
جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط مستقیم با مدیرعامل فروشگاه با ما تماس بگیرید:
ایمیل
info@zirug.com
تلفن
۳۳۵۵۷۳۶۰-۳۳۵۵۹۳۸۵

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *