مشهد اردهال
فرش مشهد اردهال انتخاب سخت پسندها
مشهد اردهال برندی با طراحی های سنتی ، سرشار از نقشمایه های اصیل ایرانی که به راحتی می تواند نماینده تمام عیار هنر خاص ایران باشد. فرش های زیبای این برند براحتی نظر دوست داران دکوراسیونهای سنتی و کلاسیک را تامین نموده و از جایگاه قابل توجهی نیز در این زمینه برخوردار می باشد، محصولات مشهد اردهال در شانه و تراکم بالا تولید می شود که تایید کننده درجه یک بودن و کیفیت بالای تولید بوده و بر قابلیت نگهداری و دوام بالای فرش مشهد اردهال صحه می گذارد. نوع رنگبندی استفاده شده در برند مشهد اردهال به شکلی است که کلیه رنگها و سلیقه ها را تامین می نماید، و قابلیت تطبیق با هر دکوراسیونی را امکان پذیر می سازد. اگر به دنبال فرشی خاص برای دکوراسیون سنتی و کلاسیک منزل خود هستید، حتما به فرشهای مشهد اردهال نگاهی بیندازید. از مزایای عمده محصولات مشهد اردهال، میتوان به تنوع ابعاد، عدم پرزدهی فرش، سهولت جابجایی، دوام بالا و نیز قیمت مناسب اشاره نمود.
شرکت فرش مشهد اردهال، نخستین تولید کننده فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰ می باشد. فرش های این برند بسیار مرغوب، بیشتر دارای طرح های کلاسیک و سنتی و اصیل می باشند.
همچنین مشهد اردهال تولید کننده انواع فرش کلاسیک آکریلیک ۱۰۰۰ شانه با تراکم ۳۰۰۰، فرش های سنتی ماشینی آکریلیک ۷۰۰ شانه با تراکم ۳۰۰۰، فرش شنل، گلیم فرش ماشینی و سنتی و نیز انواع تابلو فرش های نفیس و زیبا می باشد. از ویژگی های بارز فرش کلاسیک آکریلیک این برند، ضد آلرژی و ضد حساسیت بودن آنها، مقاومت در برابر شستشو، عدم پرزدهی و نیز مقاومت در برابر سایش و نور می باشد. فرش های مشهد اردهال به غایت زیبا و نرم و لطیف هستند و با هر نوع دکوراسیونی اعم از مدرن یا سنتی نیز هماهنگی دارند.
فروشگاه زیراگ با ارائه انواع فرش های مشهد اردهال در کنار سخت پسند ها خواهد بود.
جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط مستقیم با مدیرعامل فروشگاه با ما تماس بگیرید:
ایمیل
info@zirug.com
تلفن
۳۳۵۵۷۳۶۰-۳۳۵۵۹۳۸۵

 

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *